Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Tonga parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Tongoje

Tongos karalystė yra tarp Fidžio ir Niue, į rytus nuo Australijos, šiek tiek žemiau Samoa, Ramiojo vandenyno pietuose. Tonga yra paskutinė Polinezijos monarchija Ramiajame vandenyne. Tonga susideda iš daugiau nei 150 salų ir dažnai vadinama „Draugiškomis salomis“ - tokį vardą kapitonas Kukas davė dėka gauto draugiško priėmimo.

Pagrindinę salą Tongatapu saugo lagūnos ir kalkakmenio uolos. Čia yra kaimo sostinė Nuku'alofa.

Tongoje labai sunku įsigyti parduodamą turtą.

Priešingai nei kitose Ramiojo vandenyno salų šalyse, Tongoje nėra bendros kalbos. Tonga praktikuoja šiek tiek feodalinę žemės nuosavybės sistemą. Visa Tongos žemė priklauso karaliui, todėl karalius gali suteikti bajorams ir vadams vieną ar daugiau savybių, kad jie taptų jų paveldu. Nuosavybės teisė į šį turtą atiteko tik šeimos nariams ar giminėms. Kiekvienas vyresnis nei 16 metų vyras turi teisę į 8,25 ha žemės ūkio naudmenas ir nedidelį sklypą savo namams pastatyti.

 

Užsieniečiai, gavę kabineto pritarimą, gali išsinuomoti žemę iki 99 metų. Tongoje parduodamo turto savininkai gali išsinuomoti tik penkis% viso savo turto ploto. Negalima parduoti žemės.

Kodėl parduodamas turtas Vava'u Tonga yra toks pigus?

Palyginti su kitomis salų šalimis, tokiomis kaip Fidžis, Tonga kainos yra žemesnės nei Fidžis, reikia ką nors įtarti. Būtent todėl, kad yra priežasčių, dėl kurių Tonga turi labai įtartiną kainą žemomis kainomis.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios mažesnė kaina Tongoje, yra: Tongoje negalima „nusipirkti“ žemės, ją galima tik išsinuomoti. Paprastai laikoma, kad išperkamoji nuoma nėra tokia brangi kaip turėjimas, todėl žemiausia žemės įsigijimo kaina.

Taigi, jei norite įsigyti parduodamą turtą Tongoje, geriau kreiptis į kvalifikuotą konsultantą.

  •  
    Persikėlimas į Tongą. Ekspatriata ir gyvena Tongoje.

        Ar svajojate rojus, bet nežinote, kurią vietą pasirinkti? Ar pavargote nuo įprasto kasdienybės, kuri yra vis labiau monotoninė ir kartojasi? Pripažinkite: ar galite įsivaizduoti save šiltoje ir saulėtoje vietoje, visiškai atsipalaiduoti, bet jūs nežinote, kaip realizuoti savo svajonę? Nesi ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

99 metų nuoma Toula kaime, Vava'u mieste, Tongoje Vandenyno pakrantės dalis Tongoje už 5 000 USD arba B / O Klausta kaina: 5 000 USD (sutartinė - fi...
Cod. 21985

Parduoda Sala, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

1,490,000.00EUR
Parduoda
Sala

60000 m²
Privati ​​sala pardavus Tonga 75 metų Karalystės išnuomoti kitam asmeniui, atsinaujinantys. Sukurkite Private Villa ortouristic kurortą.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB